Калитянська громада

Київська область, Броварський район

Проєкти рішень селищної ради №- «Проєкти рішень пленарного засідання 31 чергової сесії Калитянської селищної ради VIIІ скликання»

Кількість переглядів: 36
Скликання: 8
Сесія: 31
Тип документу: Проєкти рішень селищної ради
Дата прийняття: 09.05.2022
Дата оприлюднення: 09.05.2022
Номер документу: -
Назва документу: Проєкти рішень пленарного засідання 31 чергової сесії Калитянської селищної ради VIIІ скликання
Прикріплені файли:
 1. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Калитянської селищної ради (0.03 МБ)
 2. Про внесення змін до складу постійних комісій Калитянської селищної ради та переобрання голів (0.02 МБ)
 3. Про затвердження порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію до Калитянської селищної ради та її виконавчих органів, та розміру цих витрат (0.03 МБ)
 4. Про передачу комунального майна в оперативне управління (0.02 МБ)
 5. Про преміювання начальника Фінансового управління Калитянської селищної ради в березні, квітні та травні 2022 року (0.02 МБ)
 6. Про затвердження мережі закладів дошкільної освіти Калитянської селищної ради (0.03 МБ)
 7. Про створення опорного закладу освіти Калитянської селищної ради та його філій (0.08 МБ)
 8. Про преміювання старост Семиполківського, Заворицького, Мокрецького старостинських округів в квітні 2022 року (0.02 МБ)
 9. Про внесення змін до рішення Калитянської селищної ради від 17 лютого 2022 року № 1697-29-VІІІ (0.01 МБ)
 10. Про внесення змін до рішення Калитянської селищної ради від 21 жовтня 2021 року № 1118-20-VІІІ (0.01 МБ)
 11. Про внесення змін до рішення Калитянської селищної ради від 21 жовтня 2021 року № 1092-20-VІІІ (0.02 МБ)
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бєлоглавку Юрію Миколайовичу (0.02 МБ)
 13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянину Авраменку Миколі Васильовичу (0.02 МБ)
 14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Нестерук Олександрі Валентинівні (0.02 МБ)
 15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Карюхіній Людмилі Василівні (0.02 МБ)
 16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кулик Тетяні Іванівні (0.02 МБ)
 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Рябчун Олесі Михайлівни (0.02 МБ)
 18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Ковальцю Андрію Васильовичу (0.02 МБ)
 19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянці Тужицькій Станіславі Михайлівні (0.02 МБ)
 20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянці Стужук Наталії Іванівні (0.02 МБ)
 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянину Кириленку Денису Руслановичу (0.02 МБ)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж по ? земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у спільну часткову (сумісну) власність гр. Маковкіну Миколі Миколайовичу та Салівон Любові Микол (0.02 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж по ? земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у спільну часткову (сумісну) власність гр. Маковкіну Миколі Миколайовичу та Салівон Любові Микол (0.02 МБ)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж по ? земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у спільну часткову (сумісну) власність гр. Маковкіну Миколі Миколайовичу та Салівон Любові Микол (0.02 МБ)
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Батечко Ганні Ільківні (0.02 МБ)
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Батечко Ганні Ільківні (0.02 МБ)
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Батечко Ганні Ільківні (0.02 МБ)
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Березовському Володимиру Миколайовичу (0.02 МБ)
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Березовському Володимиру Миколайовичу (0.02 МБ)
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Березовському Володимиру Миколайовичу (0.02 МБ)
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Гайовій Тетяні Іванівні (0.02 МБ)
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Гайовій Тетяні Іванівні (0.02 МБ)
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Гайовій Тетяні Іванівні (0.02 МБ)
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Гайовому Сергію Вікторовичу (0.02 МБ)
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Гайовому Сергію Вікторовичу (0.02 МБ)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Гайовому Сергію Вікторовичу (0.02 МБ)
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Єркіній Людмилі Євгенівні (0.02 МБ)
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Єркіній Людмилі Євгенівні (0.02 МБ)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Єркіній Людмилі Євгенівні (0.02 МБ)
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж по ? земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у спільну часткову власність гр. Акимову Максиму Анатолійовичу та Литвиненку Владиславу Михайлови (0.02 МБ)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Ілляш Тетяні Олександрівні (0.02 МБ)
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Ілляш Тетяні Олександрівні (0.02 МБ)
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Ілляш Тетяні Олександрівні (0.02 МБ)
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Кудіну Володимиру Миколайовичу (0.02 МБ)
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Кудіну Володимиру Миколайовичу (0.02 МБ)
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Кудіну Володимиру Миколайовичу (0.02 МБ)
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Лузі Катерині Степанівні (0.02 МБ)
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Лузі Катерині Степанівні (0.02 МБ)
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Лузі Катерині Степанівні (0.02 МБ)
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Лузі Миколі Михайловичу (0.02 МБ)
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Лузі Миколі Михайловичу (0.02 МБ)
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Лузі Миколі Михайловичу (0.02 МБ)
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Міщенку Дмитрію Васильовичу (0.02 МБ)
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Міщенку Дмитрію Васильовичу (0.02 МБ)
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Міщенку Дмитрію Васильовичу (0.02 МБ)
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Мороз Ганні Петрівні (0.02 МБ)
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Мороз Ганні Петрівні (0.02 МБ)
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Мороз Ганні Петрівні (0.02 МБ)
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Остапенко Любові Василівні (0.02 МБ)
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Остапенко Любові Василівні (0.02 МБ)
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Остапенко Любові Василівні (0.02 МБ)
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Пупковій Людмилі Борисівні (0.02 МБ)
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Пупковій Людмилі Борисівні (0.02 МБ)
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Пупковій Людмилі Борисівні (0.02 МБ)
 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Разгоновій Любові Григорівні (0.02 МБ)
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Разгоновій Любові Григорівні (0.02 МБ)
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Разгоновій Любові Григорівні (0.02 МБ)
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Скок Галині Олександрівні (0.02 МБ)
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Скок Галині Олександрівні (0.02 МБ)
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Скок Галині Олександрівні (0.02 МБ)
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Ташуті Ганні Омельянівні (0.02 МБ)
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Ташуті Ганні Омельянівні (0.02 МБ)
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Ташуті Ганні Омельянівні (0.02 МБ)
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Чубар Любові Михайлівні (0.02 МБ)
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Чубар Любові Михайлівні (0.02 МБ)
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Чубар Любові Михайлівні (0.02 МБ)
 77. Про надання дозволу громадянці Бугаєнко Лідії Кирилівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (0.02 МБ)
 78. Про надання дозволу громадянці Мусаєвій Ірині Володимирівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів (0.02 МБ)
 79. Про надання дозволу громадянці Гайші Тетяні Василівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0.02 МБ)
 80. Про надання дозволу Панченку Миколі Миколайовичу та Панченку Володимиру Миколайовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по ? в спільну часткову власність дл (0.01 МБ)
 81. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності за межами смт Калита (0.02 МБ)
 82. Про надання дозволу громадянці Прімак Ніні Анатоліївні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 83. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (1) (0.02 МБ)
 84. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (2) (0.02 МБ)
 85. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (3) (0.02 МБ)
 86. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (4) (0.02 МБ)
 87. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (5) (0.02 МБ)
 88. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (6) (0.02 МБ)
 89. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (7) (0.02 МБ)
 90. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (8) (0.02 МБ)
 91. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (9) (0.02 МБ)
 92. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (10) (0.02 МБ)
 93. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (11) (0.02 МБ)
 94. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (12) (0.02 МБ)
 95. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (13) (0.02 МБ)
 96. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (14) (0.02 МБ)
 97. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (15) (0.02 МБ)
 98. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (16) (0.02 МБ)
 99. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (17) (0.02 МБ)
 100. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (18) (0.02 МБ)
 101. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (19) (0.02 МБ)
 102. Про надання дозволу громадянину Бодяну Олександру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (20) (0.02 МБ)
 103. Про надання дозволу громадянці Желевській Аллі Володимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0.02 МБ)
 104. Про надання дозволу громадянці Желевській Аллі Володимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0.02 МБ)
 105. (1) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0.02 МБ)
 106. (2) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для іншого сільськогосподарського призначення. (0.02 МБ)
 107. (3) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для іншого сільськогосподарського призначення (0.02 МБ)
 108. (4) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для іншого сільськогосподарського призначення (0.02 МБ)
 109. (5) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (0.02 МБ)
 110. Про вилучення земельної ділянки з користування громадянина Осадчого Миколи Івановича для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 111. Про вилучення земельної ділянки з користування громадянина Хачатряна Гранта Гегамовича для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 112. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Булах Ганні Василівні (0.02 МБ)
 113. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Василенку Артему Юрійовичу (0.02 МБ)
 114. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Гузій Сергію Віталійовичу (0.02 МБ)
 115. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» (0.02 МБ)
 116. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Дяченко Галині Степанівні (0.02 МБ)
 117. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Косарчуку Олександру Сергійовичу (0.02 МБ)
 118. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Осадчому Володимиру Миколайовичу (0.02 МБ)
 119. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Савченко Олексію Сергійовичу (0.02 МБ)
 120. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гузій Валентині Михайлівні (0.02 МБ)
 121. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Дуняк Наталії Петрівні (0.02 МБ)
 122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки що перебуває у комунальній власності Калитянської селищної ради (0.02 МБ)
 123. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж по земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у спільну часткову (сумісну) власність по 1/3 частині гр. Макарчук Валентині Іванівні,Черних Антон (0.02 МБ)
 124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Малаш Олені Михайлівні (0.02 МБ)
 125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Малаш Олені Михайлівні (0.02 МБ)
 126. Про надання дозволу громадянці Васильчук Антоніні Іванівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 127. Про надання дозволу громадянину Давиденку Борису Дмитровичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 128. Про надання дозволу громадянину Іванчуку Олегу Анатолійовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 129. Про надання дозволу громадянину Кавуну Євгену Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 130. Про надання дозволу громадянину Колеснику Святославу Руслановичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянк (0.02 МБ)
 131. Про надання дозволу громадянину Лизуну Тарасу Борисовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (0.02 МБ)
 132. Про надання дозволу громадянину Сизоненко Ярославу Юрійовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 133. Про надання дозволу громадянину Сліпці Миколі Вікторовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 134. Про надання дозволу громадянці Томчишин Олені Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0.02 МБ)
 135. Про надання дозволу громадянину Топтун Миколі Миколайовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 136. Про надання дозволу громадянці Уваровій Анні Володимирівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва (0.02 МБ)
 137. Про надання дозволу громадянину Харченко Володимиру Григоровичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 138. Про надання дозволу громадянину Чмихалу Івану Васильовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 139. Про проведення нормативної грошової оцінки земель смт. Калита та с. Опанасів Броварського району Київської області. (0.02 МБ)
 140. Про проведення нормативної грошової оцінки земель с. Семиполки Броварського району Київської області. (0.01 МБ)
 141. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянкив натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Сизоненку Андрію Дмитровичу (0.02 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь