інформація субсидіантам

Дата: 18.03.2019 14:45

Шановні жителі Броварського району!

Наразі триває виплата житлової субсидії у готівковій формі. Через технічні  проблеми певна частина одержувачів пенсії не ідентифікована  Пенсійним фондом України як одержувачі пенсії  і, як  наслідок,  виплата цим особам житлової субсидії у готівковій формі  буде здійснюватися  через АТ «Ощадбанк» через платіжну систему «Система термінових переказів «Швидка копійка». Для отримання житлової субсидії у готівковій формі необхідно звернутися до будь - якого відділення ощадбанку  з паспортом та кодом.

Тим  громадянам, хто за станом здоровя не може  самостійно отримати готівку рекомендуємо оформити  в сільській раді довіреній особі довіреність для отримання цих коштів. В довіреності має бути чітко визначено перелік дій, на які уповноважено довірену особу від імені довірителя, зокрема, отримання житлової субсидії у готівковій формі через платіжну систему «Система термінових переказів «Швидка копійка», відкриття поточного рахунку в АТ «Ощадбанк» та розпорядження ним, отримання банківської платіжної картки, випущеної до такого рахунку.