Відділ освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради 10 березня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головних спеціалістів

Дата: 10.03.2021 18:07

Вимоги до претендентів на заміщення вакантних посад головних спеціалістів:
1. Наявність громадянства України.
2. Вища педагогічна освіта;
3. Стаж за фахом на посадах в навчальних закладах не менше 3-х років.
4. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі бажаний;
5. Вільне володіння державною мовою.
6. Знання Конституції України, знання Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про культуру», «Про фізичну культуру і спорт».
7. Володіння комп’ютером на рівні користувача, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel), навички роботи з інформаційно- пошуковими системами в мережі Інтернет.
8. Підтримка цінностей служби в органах місцевого самоврядування, вміння працювати в команді, дисципліна, уважність, наполегливість, відповідальність, самоорганізація та самостійність в роботі.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення на сайті Калитянської селищної ради (з 10 березня 2021 року по 08 квітня 2021 року) до відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту такі документи:
1. Заява про участь у конкурсі;
2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональни хданих;
3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);
4. Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);
5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;
6. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,
присудження наукового ступеня;
7. Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
8. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, поданої відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» ;
9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);
10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.
Детальну інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за адресою: пров. Ювілейний, 2, смт Калита, Броварський р-н, Київська обл.