Виконавчий комітет Калитянської селищної ради 12 квітня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Дата: 12.04.2021 14:31

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» :

1. Наявність громадянства України.

2. Освіта вища (напрямок - правознавство).

3. Стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;

Успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

4. Вільне володіння державною мовою.

5. Знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

6. Вільне володіння комп’ютером, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel), навички роботи з державними реєстрами, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

7. Підтримка цінностей служби в органах місцевого самоврядування, вміння працювати в команді, дисципліна, уважність, наполегливість, відповідальність, самоорганізація та самостійність в роботі.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення на сайті Калитянської селищної ради (з 12 квітня 2021 року по 11 травня 2021 року) до відділу бухгалтерського обліку, звітності та кадрової роботи такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональни хданих;

3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4. Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);

5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

7. Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);

8. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, поданої  відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» ;

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Детальну інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за адресою: пров. Ювілейний,  4, смт Калита, Броварський р-н, Київська обл.

Телефон для довідок (04594) 68-3-03

Виконавчий комітет Калитянської селищної ради

12 квітня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»

1. Наявність громадянства України.

2. Освіта вища (напрямок - правознавство).

4. Вільне володіння державною мовою.

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональни хданих;