Оголошення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до комунальної власності Калитянської територіальної громади

Дата: 22.04.2021 17:48

Найменування і місцезнаходження

закладу освіти

Перелік закладів освіти в яких оголошується конкурс на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності Калитянської територіальної громади:

- Калитянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Калитянської селищної ради Броварського району Київської області, смт Калита, пров. Ювілейний, 2;

- Семиполківський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІст. – дошкільний навчальний заклад» Калитянської селищної ради Броварського району Київської області, с. Семиполки, вул. Шкільна, 77.

Найменування посади та умови оплати праці

Керівник закладу загальної середньої освіти.

Посадовий оклад встановлюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 No 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за No 1130/11410 (16-18 тарифний розряд). Надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 No 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об'єднань державних підприємств»; наказу МОН України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров'я, що не перешкоджає виконанню професійних обов'язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі

Для участі в конкурсі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід'ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- заповнену особову карту (форма П-2ДС);

- фотокартки – 2 шт. (4 х 6 см);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Документи приймаються з 23 квітня по 22 травня 2021 року

(в електронному вигляді на період дії карантину) та з 09.00 год. до 16.00 год. за адресою: смт Калита, пров. Ювілейний, 2,

2 поверх (особисто після відміни карантину), приміщення відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради.

Дата та місце початку

конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість

Конкурсний відбір на посаду керівника закладу загальної середньої освіти здійснюватиметься за результатами:

- перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування. Інформація про дату, час та місце проведення етапів конкурсного відбору буде розміщуватися на сайті відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради та повідомлятиметься додатково.

Прізвище та ім'я,

особи, уповноваженої

надавати інформацію про конкурс

Овчинник Тетяна Олегівна,головний спеціаліст відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради, смт Калита, пров. Ювілейний, 2, 2 поверх, адреса електронної пошти: viddil_osvity_otg@ukr.net