Виконавчий комітет Калитянської селищної ради 01 червня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення

Дата: 31.05.2021 14:39

Вимоги до претендентів:

1. Наявність громадянства України.

2. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра.

3. Досвід роботи в сфері соціального захисту населення(оформлення документів по субсидіям)

4. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування або в державній службі бажаний.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогумалозабезпеченим сім'ям», Постанову КМУ «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальнихпослуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкогопічного побутового палива»  від 21.10.1995р. № 848, Постанову КМУ «Про затвердження Порядку призначенняі виплат державної допомоги сім'ям з дітьми» від27.12.2001р. № 1751.

7. Вільне володіння комп’ютером, оргтехнікою, знанняпрограм Microsoft Office (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

8. Підтримка цінностей служби в органах місцевогосамоврядування, вміння працювати в команді, дисципліна, уважність, наполегливість, відповідальність,  самоорганізація.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення на сайті Калитянської селищної ради (з 01 червня 2021 року по 30 червня 2021 року) головному спеціалісту з кадрової роботи такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку йогоперсональни хданих;

3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4. Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);

5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження науковогоступеня;

7. Копія військового квитка (для військовослужбовців тавійськовозобов’язаних);

8. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функційдержави або місцевого самоврядування за минулий рік, поданої  відповідно до Закону України «Про запобіганнякорупції» ;

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разінаявності);

10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттямна службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Детальну інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за адресою: пров. Ювілейний,  4, смтКалита, Броварський р-н, Київська обл.

Телефон для довідок (04594) 68-3-03