Оголошення про конкурс директора комунального закладу Калитянської селищної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»

Дата: 01.07.2021 16:26

У зв’язку з наявністю вакантної посади директора комунального закладу Калитянської селищної ради «Інклюзивно-ресурсний центр», відділ освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Калитянської селищної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».

Найменування і місцезнаходження

закладу

Комунальний заклад Калитянської селищної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»

07420, Київська область, м. Бровари, вул. Шевченка,21

Найменування посади та умови оплати праці

Директор комунального закладу Калитянської селищної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»

На оплату праці директора комунального закладу Калитянської селищної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Директор ІРЦ призначається на посаду строком на три роки на конкурсній основі. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти

Вища освіта ступеня магістра за спеціальністю ,,Спеціальна освіта“ (,,Корекційна освіта“, ,,Дефектологія“) або ,,Психологія“ (,,Практична психологія“) та стаж роботи не менше трьох років за фахом.

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі

• копія паспорта громадянина України; письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копія трудової книжки;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних (додаток 1).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Термін прийому документів з 01.07.2021 року до 30.07.2021 року.

Документи приймаються головним спеціалістом відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради Овчинник Т.О., тел. 0671335798 за адресою: пров. Ювілейний, 2, 2 поверх, смт Калита, Броварського району, Київської області, 07420

Дата та місце початку

конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість

Дата та місце проведення визначаються конкурсною комісією протягом 3-х днів з дня закінчення прийому документів та оприлюднюється на офіційному веб-сайті.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Кваліфікаційний іспит може проводитися за напрямами: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки; знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.

Іспит складається з 6 питань по 2 питання за напрямками, визначеними у пункті 19 Положення.

Загальний час для проведення іспиту становить не більш як 1 година 20 хвилин.

Прізвище та ім'я,

особи, уповноваженої

надавати інформацію про конкурс

Чубар Вікторія Олегівна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради, адреса електронної пошти: viddil_osvity_otg@ukr.net