ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ 2020

розроблена Національним музеєм Революції Гідності

Інформаційна соціальна кампанії до Дня Гідності та Свободи у 2020 році відбуватиметься під започаткованим 2019 року гаслом “Вільні творити майбутнє”.

Ідея – попри різні політичні погляди, українці вміють об’єднуватись задля відстоювання основних цінностей. Прагнення свободи пробуджує гідність. Так було у 2004 році під час Помаранчевої Революції та у 2013–2014 роках під час Революції Гідності. Саме у 2013 році  розпочався новий відлік в історії України, який ознаменував прагнення українців створити європейську державу. Майдан дав початок трансформації політичної, культурної та соціальної сфери, розбудови вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні гуманістичних демократичних цінностей.

День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь.

Євромайдан – це про зміну свідомості українців й соціальну зрілість та відповідальність. Ті події змінили не тільки нашу історію, вони – живе нагадування, якою ціною здобуто свободу та незалежність нашої держави.

Мета соціальної кампанії – актуалізувати у суспільстві роздуми про те, чому свобода варта того, щоб за неї боротися і захищати її, і чому в нації завжди є небезпека її втратити, опинившись у статусі підкорених, зневажених. Ця тема є особливо важливою у час російсько-української війни та окупації частини території країни.

Більше про діяльність Національного музею Революції Гідності читайте на сайті: https://maidanmuseum.org