01 Липня, 2021 р., 16:34
Правила поведінки на воді для дітей
11 Березня, 2021 р., 08:28
Тарас Григорович Шевченко… Важко знайти, бодай, хоч одну людину, яка б не знала чи не читала віршів Кобзаря. Для кожного українця Тарас Григорович є генієм і взірцем для наслідування. Тому не дивно, що з кожним роком зростає кількість бажаючих брати участь у щорічному конкурсі читців  «Слово Шевченка устами нащадків», яке проходить у Калитянській територіальній громаді вже третій рік поспіль.
18 Лютого, 2020 р., 08:47
12 лютого відбулось засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Позицію Асоціації міст України представляв заступник Виконавчого директора АМУ Володимир Мягкоход.
31 Січня, 2020 р., 14:18
Соборність України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.      До дня Соборності в сільських бібліотеках Калиятнської ОТГ були організовані книжкові виставки.
06 Грудня, 2019 р., 15:41
    Вже стало гарною традицією щороку  проводити у Калитянській громаді змагання по стрільбі із пнематичної зброї до Дня Збройних СилУкраїни та пам’яті Героїв Крут.