02 Серпня, 2023 р., 14:13
Нагадаємо, що ваучером є документ, який дає особі право на проходження одного з видів навчань. Таким навчанням також може бути перепідготовка за робітничою професією. Правові питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 (із змінами, далі – Порядок).
08 Червня, 2023 р., 08:10
Відповідно до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці навчання здійснюється закладами професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на освітню діяльність, за затвердженим Мінекономіки переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.
08 Червня, 2023 р., 08:09
З початку року до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулося 23 000 осіб.
19 Січня, 2022 р., 11:16
17 січня 2022 року Броварським міськрайонним центром зайнятості було проведено «Інформаційний семінар з загальних питань зайнятості», який проводила провідний фахівець Наталія Малишко, та за участю  заступника начальника відділу забезпечення наповнення бюджету №2 Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Лілії Кушнір.