Інформація для ветеранів

12 Квітня, 2024 р., 16:21
Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893).
04 Квітня, 2024 р., 14:31
За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей, а також сім'ям полеглих воїнів.
04 Квітня, 2024 р., 14:25
Знижка на комунальні послуги для учасників бойових дій становить 75%.
04 Квітня, 2024 р., 14:24
Під час воєнного стану ви можете звільнитися зі служби за станом здоровʼя лише, якщо після проходження ВЛК ви отримали такі Постанови:
04 Квітня, 2024 р., 14:16