СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КАЛИТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Юридична адреса: 07420, Київська обл., Броварський район, смт Калита пров. Ювілейний, 2

Е-mail: kalytaotg.dity@gmail.com

Графік роботи:
Пн. – Пт. – з 8:30 до 17:30.
Обідня перерва: з 12:00 до 13:00

Служба у справах дітей Калитянської селищної ради забезпечує виконання повноважень, встановлених законодавством України (Закон України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей») у сфері соціального захисту, соціальної підтримки дітей, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей Калитянської селищної ради чекає бажаючих для створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, або стати патронатними вихователями.

Не будьмо байдужими до дітей, які потребуть нашої допомоги!