Навчальні заклади громади

У селі Заворичі, на мальовничих берегах річки Гніздна стоїть найстаріший заклад освіти у Калитянській ОТГ (1912 рік – побудова трьохрічної школи). У 20-х роках ХХ ст. школа стає семирічною, а з 1932 року в Заворичах відкривається середня десятирічна  школа, у якій на той час навчалися учні з 12 сіл Київської та Чернігівської областей. З січня 2005 року створено заклад нового типу – навчально-виховний комплекс.

Нині в навчальному закладі здобуває освіту 218 осіб. Керує навчальним процесом в.о. директора Заворицького НВК Гайова В. М.. Педагогічний колектив, який налічує 22 працівника (серед них три зі званням старший вчитель, 8 – вища кваліфікаційна категорія), працює над проблемою «Впровадження ІКТ  в освітній процес». Учителі повністю забезпечують вивчення основ навчальних предметів згідно фахової кваліфікації.

Позашкілля представлене роботою гуртків військово-патріотичного виховання «ВПК «Прикордонник», туристично-спортивного «Мандрівець» та художньо-естетичного «Дзвінкі голосочки». Вихованці гуртків мають значні досягнення на рівні району та області.

Із 2008 року Семиполківську загальноосвітню школу реорганізовано в Семиполківський НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів- дошкільний навчальний заклад.»

Директор НВК - Григор'єв Борис Петрович на посаді із 1991 року.

У школі навчається 358 учнів та 71 вихованець ДНЗ.

Педагогічних працівників - 35 .

У школі є бібліотека, комп ’ютерний клас, 2 спортивні зали, 2  актові зали, шкільна їдальня на 120 місць.

З 2008 року у школі поглиблено вивчається біологія( 8 – 9 клас), запроваджено біотехнологічний профіль у 10 – 11 кл.

МОКРЕЦЬКИЙ  НВК

Мокрецька середня школа заснована 1 вересня 1981 року.

1 вересня 2013 року реорганізована в заклад нового типу -  Мокрецький навчально-виховний  комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

23.06.2016 р. передана у підпорядкування Калитянській об’єднаній територіальній громаді.

У навчальному закладі навчаються учні й вихованці з сіл: Бервиця, Заворичі, Мокрець та дитячого будинку «Надія».

НВК відвідує 121 учень  та 35 вихованців.

Калитянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів була відкрита 1 вересня 1971 року.

Головна мета школи – виховання високоосвіченої, компетентної особистості, здатної до саморозвитку та самореалізації.

Засновником і власником є Калитянська селищна рада.

У школі навчається 505 учнів.

У педагогічному колективі працюють 47 вчителів, які забезпечують всебічний розвиток особистості шляхом навчання і виховання.

Дитячий садок працює з 1972 року. За проектною потужністю  заклад розрахований на 12 груп, які налічують 280 дітей.

На даний час в ДНЗ «Зірочка» функціонує 7 груп:

-  1 група раннього віку, яку відвідує 22 дитини;

-  6  груп дошкільного віку, які відвідують 191 дитина.

Загальна кількість становить 213 дітей.

У закладі працює 38 працівників: з них - 17 педагогічних працівників і 21 чоловік технічного персоналу.

Дошкільний навчальний заклад «Зірочка»  працює з 7.00 – до 19.00 години за п’ятиденним робочим тижнем.

Дошкільний навчальний заклад «Берізка» розташований у військовому містечку Семиполки Київської області, був заснований у 1978 році. Дитячий садок відвідує  75 дітей. Є  4 основні групи: ясельна, молодша, середня, старша. В садочку, окрім групових кімнат, знаходиться музичний зал, їдальня, медичний та методичний кабінети. На території дитячого садочка побудовані 4 дитячі ігрові майданчики. В садочку діткам затишно і комфортно.