11 Жовтня, 2021 р., 18:59
На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1437-р, та Меморандуму про співпрацю від 02.07.2018 р. Управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує щоквартальні семінари серед аграрних підприємств.
05 Жовтня, 2021 р., 19:33
30 вересня 2021 року на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі Президента В.Зеленського делеговані рішенням Правління Асоціації міст України Виконавчий директор АМУ Слобожан О.В., Львівський міський голова Садовий А.І., Житомирський міський голова Сухомлин С.І., Дніпровський міський голова Філатов Б.А. підписали з Прем'єр-міністром України Шмигалем Д.А., Міністром розвитку громад та територій України Чернишовим О.М., Міністром енергетики України Галущенком Г.В., Заступником керівника Офісу Президента України Тимошенком К.В., Головою правління НАК «Нафтогаз України» Вітренком Ю.Ю. Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.

22 Вересня, 2021 р., 19:23
З 23 вересня 2021 року Україна переходить у жовту карантинну зону. Відповідно до п.15.1 Постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020 року зі змінами від 13.09.2021 року, наказу ДОН КОДА № 174 від 22.09.2021 року  «Про роботу закладів освіти в умовах «жовтого» рівня епідеміологічної безпеки» мають право працювати заклади у яких 80 % працівників мають хоча б 1 дозу щеплення, таких у громаді 2 заклади: Заворицький НВК та Семиполківський НВК. Іншим навчальним закладам заборонено їх відвідування здобувачами освіти.
29 Серпня, 2021 р., 12:46
31.08.2021 року об 10 00 годині біля Семиполкіської сільської ради(с.Семиполки, вул. Київське шосе, буд. 111) за сприяння Броварськоїміськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Українивідбудеться «Ярмарка гуманітарної допомоги» для соціально незахищених верст населення (багатодітні родини, сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, одинокі громадяни похилого віку).

13 Серпня, 2021 р., 11:10
У зв’язку із відзначенням державного свята – Дня Незалежності України,