09 Квітня, 2020 р., 16:49
Урядом України передбачено проведення у квітні 2020 р., після внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у сумі 1 000 гривень окремим категоріям населення з числа:
06 Квітня, 2020 р., 16:00
З 12 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року на усій території Калитянської об'єднаної територіальної громади встановлено карантин!

03 Квітня, 2020 р., 16:56
Протягом січня-березня  2020 року в Броварському та Славутицькому  центрах обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали 6072 адміністративні послуги.