19 Липня, 2021 р., 14:55
На виконання указу президента України від 25.02.2015 №107/2015 "Про вшанування пам'яті князя Київського Володимира Великого - творця середньовічної європейської держави Руси-України" за сприяння управління культур та управління туризму Київської обласної державної адміністрації, 24 липня в Парку "Київська Русь"(с. Копачів, Обухівський район) пройде обласне святкування Дня Хрещення Русі.
19 Липня, 2021 р., 14:54
098-08-89-813 (у робочі дні: понеділок-четвер – з 8 год. до 17 год.00 хв, у п’ятницю – з 8 до 16 год. 00 хв.).
13 Липня, 2021 р., 16:39
У зв’язку зі змінами в земельному законодавстві та масовим надходженням заяв на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, просимо громадян, які вже отримали рішення селищної ради в період з 2008 року по теперішній час, ТЕРМІНОВО виготовити проектну документацію та зареєструвати своє право власності на земельні ділянки (зокрема ур. Байрак, Водозабор, Млин в смт. Калита, ур. Берізки, Кар’єр в с. Семиполки, мас. Сад, АБЗ, Випас, Літній табір в с. Заворичі, нові масиви у с Мокрець та Бервиця).
13 Липня, 2021 р., 16:29
Фонд державного майна України запустив Сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості, завдяки якому українці можуть самостійно,  швидко та абсолютно безкоштовно оцінити вартість своєї нерухомості на сайті evaluation.spfu.gov.ua.
13 Липня, 2021 р., 16:13
ДТЕК Київські регіональні електромережі розвиває сучасний клієнтський сервіс — зручний та доступний для всіх мешканців області. Усі центри обслуговування клієнтів працюють за європейською моделлю та приймають громадян незалежно від місця реєстрації (прописки або адреси будинку). Таке нововведення дозволяє клієнтам обирати центр для отримання послуг на власний розсуд — за доступністю місця розташування або рівнем завантаженості фахівців.
13 Липня, 2021 р., 16:12
Нарешті українці стають повноправними господарями своїх земельних ділянок. На цю історичну подію Україна чекала 20 років, залишаючись серед небагатьох країн, де діяв мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення. Так, наразі залишилося лише 5 держав з такими обмеженнями: Венесуела, Куба, Китайська народна демократична республіка, Республіка Конго (не плутати із Демократичною республікою Конго) та Таджикистан.
09 Липня, 2021 р., 13:19
До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.
07 Липня, 2021 р., 13:05
Для подальшого попередження ситуації, що склалась в суботу, 03.07, виконавчий комітет звернувся з листом до начальника Броварського районного управління поліції ГУНП в Київській області, з повідомленням щодо легальності проведення на території Калитянської територіальної громади виставково-ярмаркової діяльності в смт. Калита щотижня (щосуботи)
07 Липня, 2021 р., 12:26
Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання - у територіальній громаді. Таке завдання визначають зміни до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі – Стратегія), ухвалених Урядом за ініціативи Міністерства соціальної політики України. Ці зміни були підготовлені в рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення”, який реалізується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку.