Детальні плани

♦ с. Семиполки

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ С.СЕМИПОЛКИ

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ПІД ІНДИВІДУАЛЬНУ ЖИТЛОВУ ЗАБУДОВУ В МЕЖАХ С.СЕМИПОЛКИ СЕМИПОЛКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ В СЕЛІ СЕМИПОЛКИ, ПО ВУЛИЦІ КОЦЮБИНСЬКОГО

♦ДП(МЛИН) смт. КАЛИТА

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ІНДИВІДАЛЬНОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ В МЕЖАХ СМТ.КАЛИТА (ПЛАН ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ ТА РОЗПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ)

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ІНДИВІДАЛЬНОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ В МЕЖАХ СМТ.КАЛИТА (ПЛАН ІСНУЮЧОГО ВИКОРИСТАННЯ ТЕРИТОРІЇ. СХЕМА ПЛАНУВАЛЬНИХ ОБМЕЖЕНЬ)

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ІНДИВІДАЛЬНОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ В МЕЖАХ СМТ.КАЛИТА (СХЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ РУХУ ТРАНСПОРТУ ТА ПІШОХОДІВ)

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ІНДИВІДАЛЬНОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ В МЕЖАХ СМТ.КАЛИТА (ПРОЄКТНИЙ ПЛАН ТА ПЛАН ЧЕРВОНИХ ЛІНІЙ)

♦ смт. КАЛИТА

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ В СМТ. КАЛИТА