Підписання меморандумів про співпрацю з компанією SKL International

Дата: 20.03.2017 15:25

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ

КАЛИТЯНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ!

Повідомляємо Вас про одну з найважливіших подій року.

14 березня відбулося урочисте підписання меморандумів про співпрацю між представниками 12 об’єднаних територіальних громад та компанією SKL International щодо створення в цих громадах центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Із 80-ти претендентів різних громад України наша об’єднана територіальна громада стала переможцем конкурсу по створенню ЦНАП та ввійшла в другу  групу переможців.

Як відомо, компанія SKL International реалізує Початкову фазу проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» у частині розбудови Центрів адміністративних послуг, що фінансується Європейським Союзом та Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida).

В планах проекту U-LEAD component 2 відкриття не менше 24 ЦНАПів в уже створених об’єднаних громадах до кінця 2017 року і до 600 центрів – до кінця 2020 року.

«Децентралізація, як і будь-яка інша реформа, не має сенсу, якщо у житті мешканців громади не відбувається позитивних змін. Наближення якісних послуг до людей – це і є ті зміни, яких найбільше чекали і які вже відчули в багатьох громадах. Швидкі успіхи в цьому напрямку стали можливими в тому числі і завдяки державній підтримці та сприянню наших міжнародних партнерів»

Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В´ячеслав Негода

Підписання меморандуму означає, що у 2017 році Калитянська об’єднана територіальна громада, поряд з іншими 24-ма громадами переможцями, отримає матеріальне забезпечення на створення ЦНАПу від компанії U-LEAD .

Відкриття ЦНАП в об’єднаній територіальній громаді сьогодні це:

• Наближення послуг до людини

• Показник якості та ефективності влади

• Конструктивний діалог між владою та громадою

• Інструмент збільшення довіри до реформ, що відбуваються

• Зниження корупції та конфліктності у громаді (регіоні)

• Зміна свідомості як у співробітників органів місцевого самоврядування так і у громадян та усіх зацікавлених сторін

• Основа впровадження нового сервісу, який задовольняє реальні потреби людини

• Зростання довіри людини до влади та зростання її авторитету

Найважливіші послуги у ЦНАП, які плануються у нашій ОТГ:

• Прийом документів для призначення субсидій

•Призначення окремих видів державної допомоги