ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ МОЛОДНЯКУ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ

ДО УВАГИ

ВЛАСНИКІВ МОЛОДНЯКУ

ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ

Відповідно до підпункту 4 пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 (далі - Порядок) передбачено спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб (далі – дотація за молодняк).

Відповідно до пункту 9 Порядку дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняку у розмірі:

за період утримання молодняку віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

за період утримання молодняку віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

за період утримання молодняку віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняку.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до Виконавчого комітету Калитянської селищної ради у відділ  «Центр надання адміністративних послуг»-сектор «Звернень громадян» копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року
до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб — власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики.

За запитом органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин у триденний строк надає інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняку станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб — власників тварин.

Органи місцевого самоврядування на підставі журналу обліку фізичних осіб до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня (станом на 1 грудня) складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, за формою, встановленою Мінагрополітики, і подають її до департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації.

Довідки по телефону : (044) 234  51 34.