Великдень – великий день Воскресіння Христового

Дата: 12.04.2018 15:50

Великдень – великий день Воскресіння Христового.

Здавна цей день вважався днем повного очищення Землі та людей. Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію і підтримувати віру в серцях на щасливе і радісне майбутнє.

Цьогоріч це свято стало особливим для одиноких пристарілих громадян нашої громади, які перебувають на обслуговуванні в Броварському Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), громадян, які на даний час перебувають у скрутній життєвій ситуації, а також для родини загиблого в АТО у 2015 році Грицая Олександра Васильовича.

Завдяки небайдужим підприємцям, а саме: Бабіченка В.І. (ТОВ «Добриня хліб»), Кисіль Н.В. (ФОП «Кисіль Н.В.»), Мажель О.А. (ФОП «Мажель О.А.»), Ігнатенко П.Г. (ТОВ «Баришок»), ТОВ «Фора», ВАТ «Цар Хліб», Арістову О.С (ФОП «Арістов Олег сергійович»)ФОП, вони отримали до свята Великодня по смачній пасці.

Виконавчий комітет Калитянської селищної ради щиро дякує Вам за чуйність та підтримку. Нехай Господь віддячить Вам за добрі діла сторицею. Бажаємо Вам світлої Господньої радості, миру, здоров'я і благополуччя.

Калитянської селищної ради