Оголошення про оренду

Дата: 21.12.2018 14:13

Виконавчий комітет Калитянської селищнї ради оголошує про намір передати в  оренду комунальне майно  стосовно якого надійшла заява про оренду а саме:

-нежитлові приміщення, загальною площею 81,4 кв.м., що розташовані в Будинку культури за адресою: провулок Ювілейний,4 смт.Калита Броварського району Київської області з метою розміщення суб’єкта господарювання для проведення з дітьми та дорослими об’єднаної громади майстер-класів по виготовленню м’якої іграшки, біжутерії та інше, терміном на 2 роки 11 місяців;

- підсобне приміщення загальною площею 9 кв.м., що розташоване в Будинку культури за адресою: провулок Ювілейний,4, смт.Калита Броварського району Київської області.

Термін прийняття заяв про намір взяти майно в оренду – 10 днів, з дня розміщення оголошення. Кінцевий термін прийняття заяв – 31 грудня 2018р.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту, на яке надано оголошення про намір передати майно в оренду, Виконавчий комітет оголошує конкурс на право оренди майна, що належить до комунальної власності Калитянської селищної ради.

Документи приймаються за адресою: 07420, Київська обл., Броварський р-н., смт.Калита, пров.Ювілейний, 4.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (04594)68-1-87 Бакунець Марина Віталіївна).