Проект порядку денного 60 позачергової сесії VII скликання Калитянської селищної ради, яка відбудеться 27 грудня 2018 року

Дата: 26.12.2018 16:44

Проект порядку денного

60 позачергової сесії VII скликання Калитянської селищної ради,

яка відбудеться 27 грудня  2018 року о  18.00 годині  в залі  засідань приміщення  Калитянської  селищної ради  за адресою: провулок Ювілейний,4  смт.Калита  Броварський район Київська область.

1.2.Про бюджет Калитянської селищної ради на 2019 рік./

Доповідають :  начальник фінансового управління Дробязко О.І , співдоповідають: голова постійної комісії з питань  планування фінансів, бюджету, соціально -економічного розвитку та регуляторної політики-Балакір Р.Д./

2.Про повторний розгляд  рішення від 17.12.2018 р.№900-58поз.-VII « Про  проведення  заходів по підготовці до скорочення чисельності та штату працівників Виконавчого комітету  Калитянської  селищної ради» та рішення   від 17.12.2018 р.№901-58поз.-VII «Про  проведення  заходів по підготовці до скорочення чисельності та штату працівників Фінансового управління   Калитянської  селищної ради» .