ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Дата: 15.02.2019 13:44

Фінансове управління Калитянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу планування доходів та видатків.

1. Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу планування доходів та видатків:

1. Наявність громадянства України.
  2. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3. Досвід роботи не менше 5 років, в бюджетній сфері в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3 років.

4. Вільне володіння державною мовою.

5. Вільне володіння програмою АІС «Місцеві бюджети».

6. Знання Конституції України, Бюджетного Кодексу України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Законів України «Про державну службу», та інших нормативно – правових документів, постанов, положень, наказів що стосуються діяльності відділу планування доходів та видатків фінансового управління Калитянської селищної ради.

7. Володіння комп’ютером на рівні користувача, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

8. Підтримка цінностей служби в органах місцевого самоврядування, вміння працювати в команді, дисципліна і системність, ініціативність, вміння працювати в стресових ситуаціях, уважність, наполегливість, відповідальність, самоорганізація та саморозвиток, самостійність в роботі.

9. Робоче місце головного спеціаліста відділу планування доходів та видатків фінансового управління Калитянської селищної ради знаходиться в будівлі за адресою: вул. Київське Шосе 111, с. Семиполки Броварського району Київської області, можливі відрядження.

2. Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі.

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних.

3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС).

4. Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см).

5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру.

6. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, подана відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Оплата праці посадових осіб відбувається на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс в фінансовому управлінні Калитянської селищної ради,  будівля виконавчого комітету Калитянської селищної ради за адресою вул. Київське Шосе, 111, с.Семиполки, тел. +380 (4594) 56600.

Додаткові відомості про умови конкурсу та основні функціональні обов’язки, характеристики посад згідно з  типовими професійно-кваліфікаційними вимогами, умови оплати праці можна одержати за телефоном  +380 (4594) 56600.