До уваги багатодітних сімей!

Дата: 29.03.2019 16:03

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250.

Зокрема із 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно.

Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня – червня   2019 року.

Для отримання допомоги необхідно подати наступні документи:

- копії паспортів  батьків ;

- копії  ідентифікаційного коду  батьків;

- копії посвідчення багатодітної сім'ї ( для батьків);

- копії посвідчення дитини з багатодітної сім'ї ( для дітей старше 6

років);

- копії свідоцтв про народження дітей  до 6 річного віку;

- довідка про склад сім'ї  Форма №204;

- рахунок на який будуть перераховуватися кошти.

При подачі документів повинні бути оригінали.

Приклад: Сім’я складається  з 5 чоловік : мати, батько, дитина 12 років, дитина 7 років та дитина 3 роки. Дана сім’я отримає допомогу в розмірі 1700 грн. на дитину,  якій 3 роки.