Шановні мешканці громади!

Дата: 24.04.2019 15:20

Згідно рішення виконавчого комітету Калитянської селищної ради від 16.04.2019 р. № 444 «Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Калитянської ОТГ», на підставі Закону України від 18.11.2003 р. № 1280-ІV «Про телекомунікації», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.1996 р. № 135 «Про затвердження Правил охорони ліній електрозв'язку», у відповідності до статті 75 та статті 112 Земельного кодексу заборонено в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше 30 (тридцяти) см, в тому числі заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів і інших робіт, пов’язаних з розриттям ґрунту, без попереднього погодження та письмового дозволу землеупорядника та виклику на місце робіт працівників Центру технічного обслуговування і експлуатації № 3 (ЦТОЕ №3) ТОВ «Атраком», який знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, буд. 123, офіс «Атраком», тел. (044)594-68-66. За необхідності, виклик працівників зв?язку повинен бути здійснений за 3 (три) доби до початку виконання робіт.

Винні у порушенні Правил охорони ліній зв’язку згідно статті 188 та статті 360 Кримінального Кодексу України притягуються до кримінальної та матеріальної відповідальності.