Футбольні зустрічі

Дата: 02.05.2019 13:49

16 лютого 2019 року в спортивному залі Калитянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувалася товариська зустріч між юними футболістами 2009 року народження   смт Калити та досвідченою командою «Десна» м. Чернігова.

Гра пройшла в дружній атмосфері з перевагою гостей. Кращими гравцями калитянської команди були Адаменко Ростислав та Лях Данило.

16 березня 2019 року команда футболістів 2006 року народження приймала гравців із м. Бобровиці. В цій грі також переможцями стали гості. Кращими стали Циба Максим та Куранов Владислав.

19 квітня 2019 року на стадіоні смт Калита відбулася традиційна зустріч, присвячена пам’яті вчителя фізичної культури, тренера, викладача – Новосьолова Миколи Семеновича.

Грали юнаки 2003 року народження з футболістами з м. Бровари.

Слід подякувати  організаторам змагань та спонсорам, без яких вони б не відбулися: Сарані Тарасу, Кисілю Павлу, Калініченку Олександру, Бородавку Володимиру, Шкрабацькому Віктору. А також директору Калитянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шпак А. за надання приміщення для змагань та тренеру-аматору Селянському П. за підготовку юних спортсменів.