Кубок «Весна -2019»

Дата: 21.05.2019 14:43

Вже у 18-й раз у селі  Заворичі  Калитянської ОТГ  11 травня 2019 року  на  сільському стадіоні пройшов турнір серед 9 футбольних команд дівчат на Кубок  «Весна- 2019».

Турнір організовано за підтримки Калитянської селищної ради та спонсорів: Крупич О., Лобко О., Свірський В., Костенков В., Галишкін С., Єременко С., Літінська С., М’яка О., Грузенська Є., Мигда В, головний спонсор змагань: фірма «Регіон», «Лед плюс».

Учасниці  2002 року   народження змагалися за перемогу своїх команд у престижних  змаганнях.  Футбольні баталії визначили переможців: ФК «Прилучанка» (1-е місце Леновицької  ОТГ), ФК «Удар»(2-е місце  Калитянської  ОТГ), ФК «Леон»( 3-є місце  Фурсівської ОТГ).

Привітали присутніх заступник голови Костенкова Надія та районний депутат Шибіко Роман.

Нагороджували команди: голова федерації футболу м. Бровари Логвін Микола, який вручив кожній команді професійні м’ячі, голова федерації футболу Броварського району Сердюченко Ігор привітав дівчат солодкими призами.