Броварський центр зайнятості запрошує всіх бажаючих відвідати семінари

Дата: 28.08.2019 11:05

З метою попередження та всебічного інформування про небезпеку неврегульованої зовнішньої трудової міграції в Броварському міськрайонному  центрі зайнятості,

20 серпня 2019року проведено інформаційний семінар для безробітних на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Метою заходу було розширення уявлення та поглиблення розуміння причин і наслідків безробітних про трудову міграцію, торгівлю людьми та експлуатацію дитячої праці.

До роботи семінару було залучено соціальних партнерів служби зайнятості: спеціалістів Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Катерину Лиско та Аліну Сердюк. У семінарі прийняли участь 19 безробітних.. Присутніх ознайомили з законодавчими засадами та можливостями легального працевлаштування громадян України за кордоном, а також перевагами офіційного легального працевлаштування перед нелегальним. На сьогодення ці питання дуже актуальні для громадян України. А проведення таких спільних заходів допомагають українцям ставати більш обізнаними в питаннях законодавства.

А також запрошуємо 27 серпня – 06 вересня відвідати семінари, які відбудуться у  центрі зайнятості!

Ви дізнаєтесь про  методи пошуку роботи та можливості самореалізації,  отримаєте поради і консультації щодо шляхів працевлаштування!

Дата проведення

30.08.2019р.,

03.09.2019р.,

06.09.2019р.

10-00- 11-00

Семінар з техніки пошуку роботи: «Підготовка резюме».

На цьому семінарі Ви ознайомитеся з поняттям, структурою та правилами написання резюме. Формування навичок написання резюме та ефективного його використання в процесі пошуку роботи.

27.08.2019р.,

05.09.2019р.

10-00 – 10-45

Семінар з техніки пошуку роботи: «використання джерел інформації про вакансії»

На цьому семінарі шукачі роботи знайомляться з різними джерелами інформації про вакансії, які необхідно використовувати щоб вирішити своє

працевлаштування.  Обговорюються переваги та недоліки  різних джерел інформації про вакансії.

28.08.2019р.

04.09.2019р.

10-00-11-00

Семінар з техніки пошуку роботи: «Співбесіда з роботодавцем».

На цьому семінарі Ви ознайомитеся з видами співбесіди, правилами підготовки до співбесід. Відпрацювання навичок самопрезентації.

28.08.2019р.,

02.09.2019р.,

06.09.2019р.

14-00-15-00

11-00-12-00

Інформаційний семінар з загальних питань зайнятості.

Відвідавши цей семінар Ви отримаєте інформацію про послуги, які надає державна служба зайнятості, про електронні сервіси служби зайнятості, про переваги легальної зайнятості, загрози нелегальної трудової міграції та ін.

05.09.2019р.

14-00 -  15-00

Семінар: «Презентація послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості»

Відвідавши цей семінар Ви розширите уявлення про можливості підвищення кваліфікації або здобуття актуальної на ринку праці професії в системі навчальних закладів Державної служби зайнятості та інших навчальних закладах.