ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ!

Дата: 11.09.2019 10:28

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Калитянської селищної ради.

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:

1. довідка про реєстрацію та склад сім’ї;

2. довідка з МБТІ на всіх повнолітніх членів сім’ї ;

3. довідку з Державного реєстру речових прав не нерухоме майно (про наявність або відсутність нерухомого майна);

4. копія паспорта (1,2 ст., реєстрація) на всіх повнолітніх осіб;

5. копія ідентифікаційного коду на всіх повнолітніх осіб;

6. копія довідки, що надає право користування пільгою

Прийом документів проводиться в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) відповідно до графіку прийому громадян.

телефон  для  довідок:  68-1-87

Громадяни, які, станом на 01.01.2020 р., не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру внесені не будуть, та відповідно до Житлового Кодексу України, не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.