Увага! Зміни щодо укладання договорів про визнання електронних документів

Дата: 13.09.2019 09:37

Броварське управління ГУ ДПС у Київській області доводить до відома платників, що  в зв’язку з проведеною реорганізацією Державної фіскальної служби України відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1200 «Про утворення Державної податкової  служби України та Державної митної служби України»  та початком роботи Державної податкової служби України,  з 11.09.2019 в Електронному кабінеті розміщено новий договір про визнання електронних документів Головного управління ДПС у Київській області.

З 11.09.2019 для приєднання до договору про визнання електронних документів, платники повинні надсилати Заяви про приєднання до Договору про визнання електронних документів з ГУ ДПС у Київській області від 10.09.2019 №1036001.

Договір розміщено в електронному кабінеті за посиланням https://сabinet.tax.gov.ua/contract.

Наголошуємо, що всі договори, укладені платниками раніше, залишаються діючими до закінчення терміну їх дії.

Довідки щодо порядку приєднання до договору можна отримати  в центрі обслуговування платників Броварської ДПІ Броварського управління ГУ ДПС у Київській області розташованого за адресою: Київська область,             м. Бровари,  вул. Київська, буд.286 або за телефоном  (04594)5-45-02 та   центрі обслуговування платників ДПІ у м. Славутич, який розташовано  за адресою: м. Славутич, проспект Дружби Народів, буд.17а  або  за телефоном (04579) 2-64-19.

Броварське управління ГУ ДПС у Київській області