Оголошення про день проведення конкурсу

Дата: 24.10.2019 13:47

До уваги кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу юридичного та кадрового забезпечення Виконавчого комітету Калитянської селищної ради!

Повідомляємо, що конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 25 жовтня 2019 року о 14:00.

Осіб, що подали документи на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу юридичного та кадрового забезпечення, просимо прибути в 13:45 25 жовтня 2019 року в приміщення Калитянської селищної ради (адреса: провул. Ювілейний, 4, смт. Калита Броварський р-н Київська обл.), при собі мати документ, що посвідчує особу.

Голова конкурсної комісії                                                      Н.В. Костенкова