Про проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє»

Дата: 13.11.2019 16:28

08 листопада 2019 року в актовому залі Броварської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та в актовому залі Калитянської ЗОШ І-ІІІ ст.  пройшов відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».

Метою заходу є формування особистості молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації до праці, а також інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей.

Святково прикрашений зал, якій вмістив чимало вболівальників, протягом усієї гри відзначався піднесеним настроєм, ентузіазмом, та активною підтримкою вболівальників. Всі виступи команд були дуже цікаві, учасники в достатній мірі розкрили тематику гри, використовували вокал, хореографію, костюми. Переможцями серед команд міста стали: команда «Мафія розвилки» Броварської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 - ІІІ місце, команда «Нове покоління» Броварська ЗОШ І-ІІІст. № 6 - ІІ місце., та команда «H2O» Броварського НВК, яка стала беззаперечним лідером та виборола почесне І місце.

Переможці серед команд Калитянської ОТГ стали:  команда «Креатив». - ІІ місце Мокрецького НВК, команда «Професіонали» Калитянська ЗОШ І-ІІІст. - І місце. Всі  команди отримали подарунки та грамоти.

Попереду команду-переможця «H2O» Броварського НВК, та команду «Професіонали» Калитянської ЗОШ І-ІІІст.   чекає півфінал профорієнтаційного КВК «Обери майбутнє».