Змагання по стрільбі із пнематичної зброї

Дата: 06.12.2019 15:41

Вже стало гарною традицією щороку  проводити у Калитянській громаді змагання по стрільбі із пнематичної зброї до Дня Збройних СилУкраїни та пам’яті Героїв Крут.

04.12.2019 року на базі Заворицького НВК пройшов І етап Відкритої першості REGION-2001-Zavorychi CUP-2019, в якому взяли участь  учні віком 6-10 років.

Усього було 5 команд: дитячий будинок «Надія» с. Мокрець, Заворицький НВК, Калитянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДЮСШ Бобровиця, військово-патріотичний клуб «Прикордонник» (Заворицький НВК).

1 місце виборола команда Заворицького НВК, 2 місце – дитяий будинок «Надія»

с. Мокрець, 3 місце - військово-патріотичний клуб «Прикордонник» (Заворицький НВК).

Особисті результати:

Положення "стоячи":  Атюцька Є. (Заворицький НВК), Московка М. (ДЮСШ Бобровиця), Слісаренко С. (військово-патріотичний клуб «Прикордонник» (Заворицький НВК).

Положення "з коліна" - Пилипчук К. (Заворицький НВК), Святенко Д. - (дитячий будинок «Надія"» с. Мокрець), Буднік С. (Заворицький НВК).

Положення "лежачи" - Салівон В.(Заворицький НВК), Немченко К. - (Калитянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Карпенко К. - (дитяий будинок «Надія"» с. Мокрець).

Пістолет - Павлущенко А. (військово-патріотичний клуб «Прикордонник» (Заворицький НВК),  Халлієв С.( ДЮСШ Бобровиця),  Куліда Н. - (військово-патріотичний клуб «Прикордонник» (Заворицький НВК).

Всього взяло участь у змаганнях  38 дітей, Усі відстрілялись з положення "лежачи".

1 місце виборола Немченко К. (Калитянська ЗОШ І-ІІІ ст.), 2 місце - Пилипчук К. (Заворицький НВК), 3 місце - Салівон В. (військово-патріотичний клуб «Прикордонник» (Заворицький НВК).

Абсолют

Немченко Катерина (Калитянська ЗОШ) - 41 бал.

Головним організатором  змагань був керівник гуртка Заворицького НВК Куліда Максим, який у співпраці і відділом освіти, культури, молоді та спорту розробив Положення про проведення змагань, організував спонсорське фінансове забезпечення змагань грамотами, кубками, медалями та солодощами.

Варто зазначити, що подібні безкоштовні змагання на Броварщині проводяться виключно в Калитянській громаді.

ІІ етап  REGION-2001-Zavorychi CUP-2019, в якому будуть змагатися  учні  віком  11-18 років відбудеться  06.12.2019 року.