Оголошення ДВС Бровари!

Дата: 13.01.2020 14:48

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2019 року №870 «Деякі питання територіальних органів Міністерства юстиції» та згідно наказу Міністерства юстиції України «Про утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції» змінено назву Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області на Броварський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Також відповідно до вимог постанови правління Національного банку України «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні від 28.12.2018 року №162, Броварським міськрайонним відділом ДВС було змінені реквізити!

НОВІ РЕКВІЗИТИ:
одержувач: Броварський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

МФО 820172

ЄДРПОУ 34837745