Протягом січня 2020 року платниками Броварського управління сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 343,8 млн. грн. податків та зборів

Дата: 06.02.2020 11:29

Так,  до державного бюджету  мобілізовано  193 млн. грн., що на 23,5% перевищує надходження за відповідний період минулого року.

Переважну частину надходжень  забезпечено  за рахунок: 147,8 млн. грн. податку на додану вартість,  41  млн. грн. податку на  доходи фізичних осіб та   3,7  млн. грн. податку на прибуток.

Місцеві бюджети території обслуговування Броварського управління протягом  січня 2020 року отримали 150,8 млн. грн.  за рахунок:

- 99,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб;

- 12,6  млн. грн. плати за землю;

- 29,2 млн. грн.  єдиного  податку на підприємницьку діяльність.

Надходження до місцевих бюджетів у січні 2020 року на 18,5% перевищили надходження за відповідний період минулого року.

Крім того, протягом січня 2020 року суб’єктами господарювання сплачено 103,7 млн. грн. єдиного соціального внеску, що перевищує на 2,3% надходження внеску за відповідний період минулого року.

Броварське управління ГУ ДПС у Київській області