МОЛОДЬ КИЇВЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ МІНМОЛОДЬСПОРТУ УКРАЇНИ

Дата: 02.03.2020 14:40

Із метою ефективної реалізації програми мобільності молоді Міністерство культури, молоді та спорту України проводить опитування серед молоді щодо активностей, які зацікавлять молодих осіб під час подальшої участі.

Зазначена програма відбуватиметься у форматі обмінів молоддю між різними регіонами України та спрямована на збільшення залученості молоді до активної участі в суспільному житті, формування ідентичності та ключових громадянських компетентностей, підвищення спроможності організацій громадянського суспільства в регіонах України.

У Мінмолодьспорту України звертаєються з проханням залучити до участі в опитуванні людей, які можуть бути потенційними менторами для груп учасників обмінів молоддю, мають досвід роботи з молоддю та реалізації програм, проєктів, заходів для молоді (молодіжних працівників, представників інститутів громадянського суспільства, молодіжних центрів, закладів освіти, культури тощо).

Заповнити анкету можна за посиланням: https://cutt.ly/Fr27x51