МОЛОДЬ КИЇВЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ МІНМОЛОДЬСПОРТУ УКРАЇНИ

Дата: 02.03.2020 14:40

Фото без опису

Із метою ефективної реалізації програми мобільності молоді Міністерство культури, молоді та спорту України проводить опитування серед молоді щодо активностей, які зацікавлять молодих осіб під час подальшої участі.

Зазначена програма відбуватиметься у форматі обмінів молоддю між різними регіонами України та спрямована на збільшення залученості молоді до активної участі в суспільному житті, формування ідентичності та ключових громадянських компетентностей, підвищення спроможності організацій громадянського суспільства в регіонах України.

У Мінмолодьспорту України звертаєються з проханням залучити до участі в опитуванні людей, які можуть бути потенційними менторами для груп учасників обмінів молоддю, мають досвід роботи з молоддю та реалізації програм, проєктів, заходів для молоді (молодіжних працівників, представників інститутів громадянського суспільства, молодіжних центрів, закладів освіти, культури тощо).

Заповнити анкету можна за посиланням: https://cutt.ly/Fr27x51