«Танцю, до тебе прагне серце і душа !»

Дата: 05.03.2020 16:21

4 березня 2020 року Калитянським Будинком культури було організовано звітний концерт керівника хореографічного гуртка Алли Дімітрової.

Програма складалася з індивідуальних хореографічних номерів кожного гуртківця. Були представлені різноманітні танцювальні композиції: гопак, іспанський, циганський, східний, ковбойський, хип-хоп, стрип-пластика.

Директор Будинку культури Ірина Савченко подякувала керівнику за роботу, привітала дітей зі святом творчості, батьків за підтримку талантів своїх дітей.

З привітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Євгенія Ткаченко, яка вручила Аллі Діміровій Грамоту Виконавчого комітету Калитянської селищної ради та квіти.

Позитив, нескінченні гарні емоції подарували вихованці хореографічного гуртка усім, хто завітав на захід.

Бажаємо колективу та його керівнику творчого натхнення, шанувальників, аншлагів і нових досягнень!