В Броварському регіоні триває Кампанія декларування-2020

Дата: 05.03.2020 16:25

З початку  року громадянами території обслуговування Броварського управління подано  512 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу складає 117,6 млн. грн. В тому числі, 176 декларацій подано громадянами, які повинні обов’язково подати декларації, сума до сплати податку з доходів фізичних осіб склала 681,7 тис.грн. та  153,4 тис. грн. військового збору.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалось 336 громадян.

Наголошуємо, що для громадян, які зобов’язані подати декларацію та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – останній день подання декларації за 2019 рік – 30.04.2020 року.

Граничні строки сплати податкових зобов'язань, зазначених у податковій декларації про майновий стан і доходи, поданої за результатами 2019 року для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність –31 липня 2020 року.

Громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2019 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

Броварське управління ГУ ДПС у Київській області