До уваги всіх власників земельних ділянок (фізичних та юридичних осіб)!

Дата: 12.03.2020 13:57

Київська обласна державна адміністрація інформує, що з 06 лютого 2020 року на території області розпочалася реалізація пілотного проекту впровадження електронного фермерського реєстру «Державний аграрний реєстр» (далі - пілотний проект), метою якого є ідентифікація суб'єктів ринку та налагодження ефективної комунікації, підвищення інвестиційної привабливості агросектору, спрощення доступу до банківського фінансування, впровадження програм державної підтримки, створення інформаційно-аналітичної бази для оцінки ефективності впровадження програм державної підтримки, формування державної політики щодо розвитку сільського господарства та сільських територій, упередження помилок в державному земельному кадастрі.

В рамках реалізації пілотного проекту передбачається внесення виробниками сільськогосподарської продукції відомостей про себе до електронного фермерського реєстру «Державний аграрний реєстр».

Для реалізації політного проекту залучені спеціалісти департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації, представники Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, центру безоплатної правової допомоги та Головного управління Держгеокадастру у Київській області.

З питань ралізації пілотного проекту в області відповідальна особа: Щуревич Ліна, тел. (050) 353-62-22.