Інформація щодо роботи ЦНАП

Дата: 19.03.2020 10:38

УВАГА!

Важлива інформація щодо адаптації роботи ЦНАП у смт Калита до умов,

які спричинила пандемія.

Зараз дуже важливо спільними зусиллями запобігти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та можливими засобами й заходами захистити відвідувачів та працівників ЦНАП.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. № 211 із змінами та розпорядження виконуючого обов’язки селищного голови Калитянської селищної ради № 99 від 12.03.2020р. із змінами

тимчасово встановлюється графік прийому відвідувачів ЦНАП:
- з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00;

без обідньої перерви та з технічними перервами:
з  10:45 до 11:00,
з 12:00 до 13:00,
з 14:45 до 15:00.
Субота, неділя - вихідні.

- тимчасово припиняється прийом громадян у приміщенні ЦНАП суб’єктами надання адміністративних послуг, а саме: спеціалістами Міськрайонного Центру зайнятості, Броварської філії ПАТ «Київоблгаз» та Броварського об’єднаного управління пенсійного фонду.
- тимчасово припиняється надання адміністративних послуг  за адресою місця проживання/перебування суб’єктів звернення ( "виїзний адміністратор"),
- тимчасово припиняється обслуговування громадян з інших міст та населених пунктів;
-обмежується кількість одночасно перебуваючих у приміщенні відвідувачів до 2 осіб.

Наполегливо рекомендуємо громадянам :
- за відсутності гострої необхідності обмежити візити до ЦНАП та залишатися вдома;
- для вирішення будь-яких питань спочатку обов’язково отримувати дистанційну консультацію будь-яким доступним способом:
телефон (04594)68187, (04594)68212 ел.пошта
kalyta-cnap@ukr.net
- користуватися за потреби засобами поштового зв’язку для подачі документів; необхідних для отримання послуг, які за законом можна отримати у такий спосіб;
-замовляти послуги онлайн за допомогою електронних сервісів;
-у разі візиту до ЦНАП вдягати захисну маску (можна пошити марлеву маску самостійно).
Будемо інформувати Вас про подальші заходи щодо оптимізації роботи ЦНАП на період пандемії.

Бажаємо всім здоров’я!