Дорогі жителі Калитянської об?єднаної територіальної громади! Щиро вітаємо Вас із світлим Христовим Воскресінням!

Дата: 17.04.2020 22:16

Дорогі жителі Калитянської об?єднаної територіальної громади!

Щиро вітаємо Вас із світлим Христовим Воскресінням!

Великдень – це свято любові та відродження, символ нашого спасіння. З настанням великодніх свят пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Цей день спонукає вкотре замислитися над вічними цінностями, наповнити наші серця добром і любов’ю. Так, завдяки не байдужим людям свято Великого Воскресіння Господнього відчують і одинокі пристарілі громадяни, які перебувають на обслуговуванні та потребують особливої соціальної уваги. Велика вдячність Степанчук Л.М., Кисіль Н.В. (ФОП «Кисіль Н.В.»), Мажель О.А. (ФОП «Мажель О.А.»),  ТОВ «Фора», ВАТ «Цар Хліб», Єременку І.С., Кубраку В.О., Літинському В.І та Тарасенко Є.П. завдяки яким дані громадяни отримали до Великодня по смачній пасці. Виконавчий комітет Калитянської селищної ради щиро дякує Вам за чуйність та підтримку.

Ще раз зі світлим святом Великодня! Нехай ангел охоронець оберігає Вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком.

Нехай Ваше життя наповниться яскравими зустрічами і подіями, вірними друзями, хорошим настроєм і приємними відчуттями.

Калитянської селищної ради