Повідомлення про встановлення земельного податку на 2021 рік

Дата: 30.04.2020 15:08

про оприлюднення проекту рішення Калитянської селищної ради

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

на  2021 рік на території  Калитянської селищної ради

Броварського району Київської області ».

Проект даного рішення розроблено відповідно до  Конституції України, Податкового кодексу України, Відповідно до статей 9, 13  Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.  Виконавчий комітет Калитянської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення   Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на  2021 рік на території  Калитянської селищної ради

Броварського району Київської області ».

Метою даного проекту рішення є встановлення на території Калитянської селищної ради порядку сплати земельного податку та пільг по земельному податку відповідно до вимог Податкового кодексу, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до селищного бюджету від сплати встановлених  податків та зборів.

Розробником цього документу виступає Виконавчий комітет Калитянської селищної ради, до якого просимо надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою: 07420, смт.Калита, пров.Ювілейний,4 Броварського району Київської області, тел. 68-798.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Калитянської селищної ради http://kalytyanska.gromada.org.ua/ в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу.

Виконуючий обов’язки

селищного голови                                           Федоровська Л.П.