Карантинні перерахунки пенсій

Дата: 06.05.2020 13:29

Незважаючи на стан надзвичайної ситуації, в квітні 2020 року майже 553 тисячам пенсіонерів, які перебувають на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області, виплачено 2 млрд. 328 млн. грн. пенсійних виплат. За день у квітні 2020 року в середньому виплачувалось майже 106 млн. грн.

??Усі пенсії профінансовано своєчасно, без порушень графіків.

????З 01.04.2020 проведено перерахунок пенсій близько 66,4 тис. працюючим пенсіонерам. Середній розмір підвищення склав 162,10 грн.
Також, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» від 01.04.2020 № 251:
? ????понад 68,6 тис. пенсіонерів, вік яких перевищує 80-річний, отримали щомісячну виплату у розмірі 500 грн. на суму 35,6 млн. грн.;
? ????481,8 тис. пенсіонерів Київщини нараховано одноразову грошову допомогу в розмірі 1 тис. грн., на виплату якої спрямовано 479,6 млн. грн.;
? ????476,3 тис. осіб проведено перерахунок пенсій із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,11. Середній розмір підвищення склав 222,36 грн.
????Окрім того, 110 особам на суму 192,2 тис. грн. продовжено виплату пенсій по інвалідності, у яких інвалідність встановлено на певний термін та строк повторного огляду, зазначений в довідці МСЕК, визначено у період карантину ( ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 30.03.2020 №540-IХ).

?Всі перерахунки здійснено своєчасно, без додаткового звернення осіб до Пенсійного фонду.