Фахівцями центрів обслуговування платників Броварського управління ГУ ДПС у Київській області за січень-травень поточного року надано відвідувачам понад 7,4 тисяч адміністративних послуг

Дата: 05.06.2020 10:32

Так,  за травень ц.р. платникам надано 775 адміністративних послуг.

Зокрема, за цей період видано 165 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, надано 37 витягів з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію  платниками єдиного податку 131 суб’єктів  господарювання.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПів в квітні ц.р. зареєстрували   142 книги обліку розрахункових операцій  та 57 реєстраторів розрахункових операцій. Протягом минулого місяця надано запитувачам 190 довідок про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на податкові органи.

Нагадуємо, перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Інформацію  з питань режиму роботи ЦОПів Броварського управління та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном              (04594)7-20-90.

Звертаємо увагу платників податків, що на період дії карантину при відвідуванні  Центрів обслуговування платників Броварського управління розташованих в м. Бровари та м. Славутич  необхідно дотримуватись правил рекомендованих МОЗ та надавати перевагу в отриманні послуг  в  онлайн - режимі.

Броварське управління ГУ ДПС у Київській області