Кампанія декларування-2020- триває

Дата: 05.06.2020 10:34

З початку  року громадянами території обслуговування Броварського управління  подано  820 декларацій про доходи отримані протягом 2019 року, загальна сума задекларованого доходу складає 234,9 млн.грн. При цьому, сума податку на доходи фізичних осіб, самостійно визначена громадянами до сплати становить 6,2 млн.грн., військового збору 687,3 тис.грн.

Зокрема, 356 декларацій подано громадянами, які повинні обов’язково подати декларації та які задекларували: вартість  успадкованого майна чи майна отриманого у дарунок(60 громадян), дохід від операцій з продажу майна(89 громадян), дохід від надання майна в оренду(34 громадянина), інвестиційні доходи(7 громадян) та інші отримані доходи.

При цьому, необхідно зазначити що, на території обслуговування Броварського управління 14 громадян задекларували отриманий дохід понад                    1 млн.грн.  на загальну суму   51,4 млн.грн. Сума податку на доходи по громадянах, які задекларували дохід понад 1млн.грн., та  яка буде додатково сплачена до бюджету становить 2,8 млн.грн,  військового збору -  234,4 тис.грн.

Крім цього, з початку 2020 року додатково залучено до декларування 39 громадян, які отримували  доходи у 2016- 2018 роках, сума задекларованого доходу становить  4,2 млн.грн., сума податку на доходи фізичних осіб  яка надійде до бюджету склала 101,9 тис.грн., військового збору  30,5 тис.грн.

Разом з цим, з початку  року 464 громадянина скористалися правом на податкову знижку, та  задекларували суму податку на доходи з фізичних осіб що підлягає поверненню з бюджету в розмірі 1,5 млн.грн.

Нагадуємо, що відповідно до змін внесених до Податкового кодексу України Законом від 17.03.2020 №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короно вірусної хвороби(COVID-19)», строки подання річної декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік для громадян, які зобов’язані подати декларацію та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність перенесено до  01.07.2020 року. Громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2019 року, податкову декларацію можуть подати до 31.12.2019.

Броварське управління ГУ ДПС у Київській області