Про дерегуляцію і спрощення порядку переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі та нежилих приміщень і нежилих будинків в житлові на території Калитянської селищної ради

Дата: 06.07.2020 14:34

Повідомлення про оприлюднення

Відповідно до статті 9 та статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва та земельних відносин виконавчого комітету Калитянської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Калитянської селищної ради «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі та нежилих приміщень і нежилих будинків в житлові на території Калитянської селищної ради».

Головним розробником проекту регуляторного акта є Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва та земельних відносин виконавчого комітету Калитянської селищної ради.

Метою проекту рішення є: затвердження порядку переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі та нежилих приміщень і нежилих будинків в житлові на території Калитянської селищної ради.

Проект рішення Калитянської селищної ради «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі та нежилих приміщень і нежилих будинків в житлові на території Калитянської селищної ради» розміщено у мережі Інтернет за адресою https://kalyta-rada.gov.ua/ (розділ: «Офіційні документи»)

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дати опублікування у письмовому або електронному вигляді за адресою: 07442, Київська область, Броварський райн, смт Калита, пров. Ювілейний, 4  , 2-й поверх, канцелярія виконавчого комітету Калитянської селищної ради.