Випускнику, що обирає професію!

Дата: 14.07.2020 11:46

Як не загубитися у величезній різноманітності професій, адже в сучасному світі їх налічується більше 40 тисяч. Вибір професії – найважливіший крок в житті людини. Це питання, до якого потрібно підійти максимально відповідально, адже важливо знайти не тільки цікаву і добре оплачувану професію, а й затребувану на ринку праці. Ні для кого не секрет, що сьогодні ринок праці переживає період глобальних змін. Сучасний ринок праці має тенденцію до заміни фізичної роботи людини машинами і роботами. Такі масштабні зміни безпосередньо пов’язані з технологічним проривом нашого століття. Комп’ютерні технології, штучний інтелект, нанотехнології, розвиток віртуальної реальності та генної інженерії диктують нам нові затребувані професії. Багато спеціальностей витісняються сучасними технологіями, праця людини максимально автоматизується. Саме тому, випускнику, що обирає професію, потрібно розібратися в цій величезній різноманітності, зрозуміти зміст різних професій, вимоги, які вони висувають, зуміти реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси: «Що я хочу робити?» «Що я вмію?» «Яку професію обрати?» «Як знайти головну справу свого життя?». На допомогу в цьому приходять фахівці  Броварського міжрайонного центру зайнятості, вони надають унікальну можливість учням з 14 років отримати якісну, безкоштовну допомогу у виборі професії. За допомогою – тестування (платформа «Моя Професія: консультаційна мережа» https://myprofession.com.ua), яке можна пройти в зручний час он-лайн вдома, та отримати консультацію за його результатами. Так 10 липня двоє учнів за результатами тестування, яке вони пройшли вдома он-лайн, отримали консультацію від фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Броварського міськрайонного центру зайнятості Марини Левкович. Учні дізналися про свої професійні інтереси та здібності, за допомогою яких у майбутньому зможуть спланувати власне професійне становлення та розвиток, зробити правильний найважливіший вибір майбутньої професії.

Усім бажаючим, котрі потребують вибору або зміни професії, обрання свого карєрного шляху, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі. Для цього достатньо заявити про своє бажання та отримати код доступу за телефоном: (04594)66421