З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2020 19:16

Шановні мешканці

Калитянської об*єднаної територіальної громади!!!

Від усього серця вітаємо Вас із Днем Незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбуття України.

Нелегким був шлях до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь. Натхненні словами Великого Тараса та вчинками сподвижників національної ідеї, ми пройшли шлях українського державотворення.

Від щирого серця й від усієї душі зичимо в цей день усім здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах. І нехай мрія про краще майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення, на нові добрі починання в ім'я соборної, демократичної, процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Нехай над нашою державою завжди буде мирне небо, а у серці кожного побільшає добра.

Зі святом !!!

Виконавчий комітет Калитянської селищної ради