Відбулася міжнародна конференція на тему «Кращі практики надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії, Грузії, Молдови».

Дата: 28.04.2017 16:44

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ

25-26 квітня 2017 року у м.Києві в рамках Проекту «Реформа управління на сході України», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулася міжнародна конференція на тему «Кращі практики надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії, Грузії, Молдови».

Учасниками заходу були :

• Народні депутати Верховної ради України
  • Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
  • Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
  • Міністерство юстиції України
  • Державна міграційна служба України
  • Державне агентство з питань електронного урядування
  • Голови об'єднаних територіальних громад
  • Керівники Центрів надання адміністративних послуг
  • Міжнародні партнери

Представником від нашої громади була головний спеціаліст Забусова Євгенія Сергіївна.

Основні теми, що розглядались :  Децентралізація адміністративних послуг. Функціонування системи надання адміністративних послуг в Україні

Запровадження надання найпопулярніших адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг (зокрема, реєстрація бізнесу та об’єднань громадян, реєстрація актів цивільного стану, речових прав на нерухоме майно, вирішення земельних питань, оформлення паспортних документів та реєстрація місць проживання, реєстрація автотранспортних засобів та оформлення посвідчень водія).

Система надання адміністративних послуг у громаді на належному рівні – запорука ефективного місцевого розвитку, залучення інвестицій та соціального капіталу. Реформа децентралізації, ресурсна та експертна допомога з боку програм міжнародної технічної допомоги – унікальна можливість для малих громад підняти стандарти якості життя та отримати новий поштовх для розвитку.