Для представників середнього та малого бізнесу

Дата: 15.09.2020 13:59

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

пл. Лесі Українки, 1, м.Київ, 01196, тел. 286-82-52, факс 286-81-57. e-mail: dert@econkoda.gov.ua, ЄДРГІОУ 02741485

З метою інформаційної підтримки підприємницької діяльності малого і середнього бізнесу Київської області в рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2019-2020 роки для представників бізнесу «Успішний бізнес - стабільна економіка Київщини» департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації продовжує проведення циклу вебінарів.

Пропонуємо долучитися до участі у вебінарі «Діловий етикет підприємця в бізнес середовищі», який відбудеться: 16.09.2020 об 12.00 год.

Анкету для реєстрації учасників вебінару розміщено за посиланням: https://cutt.ly/zfYXppD.