Оголошення про конкурс на заміщення посади начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради

Дата: 30.12.2020 14:51

Калитянська селищна рада

30 грудня 2020 року оголошує конкурс на заміщення посади начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради

Вимоги до претендентів на заміщення посади начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради:

1. Наявність громадянства України.

2. Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

3. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2-х років.

4. Вільне володіння державною мовою.

5. Знання Конституції України, знання Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про культуру», «Про фізичну культуру і спорт» та про «Про публічні закупівлі».

6. Володіння комп’ютером на рівні користувача, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

7. Підтримка цінностей служби в органах місцевого самоврядування, вміння працювати в команді, дисципліна, уважність, наполегливість, відповідальність, самоорганізація та самостійність в роботі.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення на сайті Калитянської селищної ради (по 28 січня 2021 року) до конкурсної комісії такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональни хданих;

3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4. Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);

5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

7. Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);

8. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, поданої  відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» ;

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Детальну інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за адресою: смт Калита, пров. Ювілейний,  4 (адмінбудівля Калитянської селищної ради)

Телефон для довідок (04594) 68-3-03