Увага! Зміни в рахунках для сплати податків

Дата: 22.01.2021 13:47

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020                      № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» відбулися  зміни в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України.

Зокрема, утворено Броварський район (з адміністративним центром у місті Бровари) у складі територій Баришівської селищної, Березанської міської, Броварської міської, Великодимерської селищної, Зазимської сільської, Згурівської селищної, Калинівської селищної, Калитянської селищної територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України.

В зв’язку з вищезазначеним, Державна казначейська служба України запровадила з 01.01.2021 нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів.

Крім того, Державна казначейська служба України наголошує, що кошти сплачені платниками з 01.01.2021 на старі рахунки за надходженнями не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження

З метою упередження помилкової сплати коштів,  інформуємо  платників, що з реквізитами рахунків, які введені в дію з 01.01.2021 року можна ознайомитись на суб - сайті ГУ  ДПС у Київській області  в рубриці «Бюджетні рахунки» та в центрах обслуговування платників Броварської ДПІ, Баришівсько-Березанської ДПІ та Згурівської ДПІ,  довідки за телефонами  (04594)7-20-90, (04594) 6-28-52.

Броварський сектор організації роботи